Sháníš brigádu na léto? Přidej se k nám a získej nejen peníze, ale i smysluplnou zkušenost s novým skautským projektem

Chceš si vydělat peníze a zároveň se zapojit do skautského projektu? Pak hledáme právě tebe! Na období květen/červen až červenec/srpen 2024 hledáme nadšené brigádníky, kteří nám pomohou posílit kapacity skautského call centra.

Skautská placená brigáda na léto z domova (online podpora Skautské energie) / vhodné i pro MD

Pro plánovaný nápor zájemců o službu nové Skautské energie hledáme posily našeho týmu.

Co je Skautská energie a proč být součástí tohoto projektu?

Skautská energie se po několikaleté pauze související s energetickou krizí vrací opět pomáhat ve velkém. Můžeš být u toho.

Nové řešení předpokládá dlouhodobou spolupráci s vybranými dodavateli energií a zároveň zachovává princip pravidelného hromadného soutěžení dodávek mezi dodavateli.

Cíle projektu zůstávají stejné - posilování dlouhodobé finanční udržitelnosti naší skautské organizace, snížení nákladů skautských jednotek a snížení nákladů všech zapojených - jak skautů, tak i široké veřejnosti. Chytrým spojením sil můžeme pomoci zajistit úspory desítkám tisíc domácností a zároveň příjmy k financování skautských projektů.

Co tě čeká?

• Pomoc zájemcům o připojení k levnější elektřině a plynu prostřednictvím online podpory a telefonické infolinky.
  • Zodpovídání otázek a navigace zákazníků v novém webovém uživatelském portálu.
  • Miniškolení a manuál pro snadné zapojení do práce.
  • Podpora zkušených kolegů v případě potřeby.
  • Možnost následné dlouhodobé spolupráce v případě spokojenosti.

Požadavky:

• Vlastní počítač/notebook s dobrým internetovým připojením.
  • Tichý prostor pro výkon práce.
  • Schopnost psát česky pravopisně správně.
  • Absence řečových vad.
  • Schopnost rychle a mile po telefonu odbavit zákazníky.
  • Alespoň 4 hodiny tvého času denně.

Termín práce: květen dle domluvy, červen až srpen 2024, ve všední dny, 4 - 6 hodin denně (s možností domluvy na nepřítomnosti či zkrácených směnách).

Místo výkonu práce: Online z domova.

Odměna: 200 Kč/hod prostřednictvím dohody o pracovní činnosti.

Jak se přidat: Zašli nám své CV s informacemi o tvých časových možnostech na info@skautskaenergie.cz.

Přidej se k nám, těšíme se na tebe!

Tomáš Slavík
ředitel